Levné letenky Marseille

Letiště Marseille Provence (MRS) se nachází přibližně 25 km severozápadně od města Marseille a 10 km od Provence. Veřejnosti slouží 3 terminály. Do Marseille je možné dostat autobusovou hromadnou dopravou. Autobusová zastávka je vzdálená 3 minuty chůze, autobus do Marseille odjíždí každých 20 minut, cestu zvládne za 25 minut. Cena jednosměrné jízdenky je 8.50 EUR. Dále je možné se dopravit do Aix-en-Provence, kam jezdí autobus každých 30 minut a cestu urazí za stejnou dobu. Jednosměrná jízdenka je za 7.80 EUR. Dalším způsobem je kyvadlová doprava mezi letištěm a zastávkou železniční tratě (cesta zabere asi 20 – 30 minut).

Poblíž letiště Marseille jsou k dispozici hotely Sofitel, Novotel, Best Western, Ibis a Etap. Do hotelu Vás z letiště odveze autobus.

Na letiště Marseille létá z Prahy přímou linkou ČSA a její nízkonákladová dcera Click4sky.                                                                    

 

Levné letenky Marseille - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.