Levné letenky México City

Letiště Benito Juarez International Airport (MEX) leží v Mexiku, 13 km východně od Mexico City. Letiště má dva terminály, mezi kterými jezdí vláček, doba jízdy činí 5 min. Pro dopravu z letiště do Mexico City je nejlevnější a nejrychlejší volbou metro, ze stanice na letišti (od parkoviště automobilů) odjíždí linka č. 5, ve stanici Pantitlan je potřeba přesednout na linku č. 1. Většina hotelů také provozuje autobusovou kyvadlouvou přepravu, autobusy obvykle odjíždějí do Mexico City ze stanice u Terminálu 1.

Potřebujete-li přespat v blízkosti letiště Mexico City, je dobrou volbou Hilton Mexico City Airport Hotel, Airport Camino Real Hotel nebo Holiday Inn Mexico City East.

Z Prahy do Mexico City nelétají přímé linky. Let s přestupem vám do Mexico City nabídnou například společnosti Air France, Aéromexico,  Iberia, Lufthansa, KLM nebo Delta.

Levné letenky México City - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.