Levné letenky New York

Letiště John Fitzgerald Kennedy New York (JFK) představuje pro leteckou dopravu jeden z nejvýznamnějších dopravních uzlů v USA a slouží jak vnitrostátní, tak mezistátní a mezikontinentální dopravě. Letiště leží 19 km od Manhattanu na okraji čtvrti Qeens a má 4 terminály, mezi kterými jezdí vláček Airtrain, ten staví také u blízké stanice metra. Na letiště New York JFK z Prahy přiletíte s Delta Airlines a ČSA.

Druhým (menším) letištěm New Yorku je Newark (EWR). Má 3 terminál, leží nedaleko New Jersey a slouží zejména pro vnitrostátní linky. S New Yorkem jej spojuje linka Amtraku, ke stanici vás dopraví z terminálu AirTrain.

Třetí letiště New Yorku je la Guardia (LGA) používané zejména pro vnitrostátní lety a například spojení do karibské oblasti.

Levné letenky New York - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.