Levné letenky Newcastle

Letiště Newcastle (NCL) se nachází 10 km severozápadně od Newcastle, všechny lety jsou soustředěny do 1 terminálu. Doprava z letiště Newcastle do centra města je nejpohodlnější a zároveň nejrychlejší metrem, které je napojeno na hlavní vlakové nádraží v Newcastlu. Z terminálu letiště odjíždí pravidelně každých 7 minut, do centra vás doveze za 23 minut. Cena jednosměrné jízdenky je 2 GBP. Zpáteční jízdenka stojí 3 GBP mimo špičku, která končí v 9:00. Další možností je použití autobusů číslo 76, 77, 78 a 79, které jedou do centra Newcastle 25 minut a odjíždějí po dvaceti minutách. Cena jednosměrné jízdenky je 1.60 GBP.

 

Následující hotely vám nabídnou ubytování poblíž letiště: Britannia Hotel, Premier Travel Inn & Slice Restaurant a Premier Travel Inn (South).

V současné době přímá linka z Prahy na letiště v Newcastle nelétá.

 

Levné letenky Newcastle - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.