Levné letenky Novosibirsk

Letiště Novosibirsk – Tolmačevo (OVB) se nachází u města Ob, 16 km od města Novosibirsk, třetího největšího města Ruské federace s počtem 1,4 mil. obyvatel. Novosibirsk leží na řece Ob a na severu Novosibirské vodní nádrže a je správním střediskem Novosibirské oblasti. Z Tolmačeva létají linky jak do Ruska, tak i do Evropy.  Novosibirsk má rozvinutý systém městské dopravy: autobusy, trolejbusy, tramvaje a metro, a jako významný železniční uzel na Transsibiřské magistrále 4 železniční nádraží: Novosibirsk – Glavnyj, -Severnyj, -Južnyj, -Vostočnyj. Spojení z letiště do centra Novosibirsku zajišťuje autobus č. 111E - jízdné je 60 R, jednorázové jízdné v MHD po městě činí kolem 5 R.

Ubytování naleznete přímo na letišti Tolmačevo ve Skyporthotelu, dále pak v Novosibirsku a okolí: Sosnovyi Bor (7 km od Tolmačeva), Barrakuda Hotel (13 km) nebo Garden Apple Hotel (15 km).
 
Z Prahy do Novosibirska nelétá přímá linka. Lety s přestupem se nabízejí například od společností Aeroflot, S7 nebo Belavia.
 
 
Letiště Novosibirsk – Severnij je letištěm výhradně pro vnitrostátní letectví. Nachází se 8 km severně od města Novosibirsk.
 
 

Levné letenky Novosibirsk - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.