Levné letenky Oděsa

Letiště Odessa International (ODS) leží na Ukrajině, 7 km jihozápadně od města Oděsa. Letiště má 1 terminál, slouží domácím i zahraničním letům a souběžně je i základnou ukrajinnského vojenského letectva. Je domovskou základnou společnosti Ukraine International Airlines.

Do centra Oděsy se dostanete autobusy společnosti Atass nebo maršrutkami soukromých přepravců. Pokud potřebujete přespat v blízkosti letiště Oděsa, cca 200 m od terminálu se nachází hotel, je však lépe využít hotelů ve městě, například hotely Continetal nebo Zirka.

Do Oděsy létá z Prahy ČSA. Let s přestupem vám nabídne například Aerosvit nebo Malév.

Levné letenky Oděsa - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.