Levné letenky Oklahoma City

Letiště Oklahoma City - Will Rogers World Airport (OKC) má 1 terminál. Nachází se v USA, 8 km jihozápadně od centra Oklahoma City (530 tis.obyvatel), hlavního města stejnojmenného státu..

Doprava z letiště minibusy, autobusy: O.C.Metro Transit – linka 11.
Doprava po městě autobusy – jednorázové jízdné 1,25; trolejbusy – jednorázové jízdné 1 USD, denní 2 USD, třídenní 3 USD.
Hotely v blízkosti letiště: Hilton Garden Inn Oklahoma City Airport, The Sheraton Four Points Hotel, Holiday Inn O.C.Airport, Ramada Limited Airport North; o něco vzdálenější (6 km) jsou hotely Hampton Inn O.C.Airport, Best Western Barsana Hotel and Suites, Meridian Inn.

Levné letenky Oklahoma City - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.