Levné letenky Palermo

Letiště v Palermu má název Punta Raisi Airport nebo také Falcone-Borsellino Airport (PMO). Leží na Sicílii, 32 km západně od Palerma. Z letiště odjíždějí autobusy do Palerma, které jedou na Piazza Castelnuovo a na hlavní nádraží, cena jízdného je 4,65 Euro. Přímo na letišti nejsou hotely, nejbližší možnost ubytování najdete v Cinisi ve Floria Park Hotel a v Magaggiari Hotel Resort.

Z Prahy do Palerma nelétá přímá linka. Let s přestupem vám nabídne Alitalia.

Levné letenky Palermo - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.