Levné letenky Peking

Letiště Beijing (PEK) leží v Číně, 25 km severovýchodně od Pekingu a má 3 terminály. Mezi terminály jezdí letištní autobus. Pro cestu z letiště do centra Pekingu můžete zvolit autobusy polečnosti Airport-City Shuttle Bus, které jedou do jedné z následujích stanic ve městě - Xidan, Gongzhufen, Fangzhuang, vlakové nádraží Peking a Zhongguancun. Vedle toho jezdí do Pekingu řada hotelových shuttlů.

Nocleh na letišti Peking vám nabídnou hotely Airport Garden Hotel, Capital Airport Hotel, Jinglin Hotel Beijing nebo Sino-Swiss Hotel Beijing.

Z Prahy do Pekingu nelétá přímá linka. Lety s přestupem vám však nabídne řada společností, mezi nimi China Southern Airlines, Austrian Airlines, Aeroflot nebo Lufthansa.

Levné letenky Peking - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.