Levné letenky Pisa

Letiště Pisa Galileo Galilei (PSA) leží v Itálii, necelé 2 km od města Pisa. Nedaleko terminálu je želeszniční stanice, odkud se dostanete vlakem nejen do Pisy, ale také do Florencie. Autobus č. 3 vás zaveze rovněž přímo do centra Pisy.

Na letišti v Pise se nenacházejí hotely, nejbližší ubytování nabídne asi 1 km vzdálený Jolly Hotel Cavalieri nebo Hotel D’Azeglio.

Z Prahy do Pisy nelétá přímá linka. Let s přestupem vám nabídne například Alitalia, Lufthansa nebo Air France.

Levné letenky Pisa - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.