Levné letenky Pittsburgh

Letiště Pittsburgh International Airport (PIT) odbavuje cestující ve 2 terminálech. Letiště leží v USA, 22 km západně od třísettisícového Pittsburghu. “Město mostů” se rozkládá kolem soutoku pennsylvánských řek Allegheny a Monongahely, z nichž vzniká řeka Ohio.

Veřejná autobusová doprava do centra Pittsburghu odjíždí každých 20 minut – linka 28X společnosti PAAC, jízdné 2,60 USD, konečná čtvrť Oakland, univerzita.
Doprava po městě: autobusy, tramvaj. Říční přístav.
Hotely u letiště: Hyatt Regency Pittsburgh Intl Airport (v areálu letiště), Super 8 Motel, Hampton Inn, Holiday Inn, Embasy Suites Hotel Pittsburgh, Courtyard Marriot Pittsburgh Airport, Wyndham Garden Hotel (všechny do vzdálenosti 5 km). Comfort Suites Coraopolis 10 km.

Levné letenky Pittsburgh - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.