Levné letenky Réunion

Letiště St.Denis Roland Garros (RUN) leží asi 8 km od hlavního města ostrova Réunion, jednoho ze zámořských departmentů Francie. Letiště má 1 terminál. Autobusy z letiště St.Denis jezdí do centra města každých 20 min.

Na letišti nejsou hotely, ubytování musíte hledat v centru St.Denis.

Mezi Prahou a St.Denis na Réunionu nelétají přímé linky. Lety s přestupem vám nabídnou například Air France, Air Austral, Air Mauritius nebo Corsair.

Levné letenky Réunion - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.