Levné letenky Rio de Janeiro

Letiště Rio de Janeiro-Galeão Antonio Carlos Jobim (GIG) se nachází v Brazílii, 20 km severně od města Rio de Janeiro. Letiště má dva terminály. Mezi letištěm a Rio de Janeiro, případně dalšími destinacemi v okolí. jezdí řada autobusových a minibusových shuttlů. Autobusy, které míří přímo do centra Rio de Janeiro,  provozuje firma Empresa Real a doba jídy je okolo 45 min.

Nocleh na letišti vám nabídne čtyřhvězdičkový Luxor Hotel a tříhvězdičkový Hotel Pousada, oba se nacházejí v Terminálu 1.

Z Prahy do Rio de Janeiro v Brazílii nelétá přímá linka. Lety s přestupem do Rio de Janeiro vám zajistí například Lufthansa, TAP Portugal nebo Delta.

Levné letenky Rio de Janeiro - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.