Levné letenky San Antonio

Letiště San Antonio International Airport (SAT) má 2 terminály. Leží 13 km severně od centra 1 a čtvrt milionového San Antonia v USA.

Doprava z letiště autobusy (VIA) – linka č. 2 odjíždí každých 30 minut, jednorázové jízdné 1,10 USD, zastávky u terminálů. Pro dopravu po městě se vyplatí celodenní jízdenka za 4 USD. Minibusy jezdí od terminálů každých 15 minut do 1.00 v noci, jízdné je ale vysoké (18 USD). Ve městě je největší letecká základna USA, pevnost Alamo jako součást Missions National Historic Park, v centru města rozsáhlý systém vodních kanálů River Walk.
V bezprostřední blízkosti letiště naleznete hotely: Red Roof Inns, Drury Hotels, La Quinta, Doubletree Hotel, Courtyard by Marriot

Levné letenky San Antonio - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.