Levné letenky San Diego

Letiště San Diego International Airport (SAN) má 3 terminály. Letiště se nachází jen 3 km severozápadně od centra města, na tichomořském pobřeží USA. Vyhledávaná turistická destinace s vyhlášenými plážemi San Diego (1,3 mil.obyvatel) leží na hranici Kalifornie s Mexikem a přímo sousedí s mexickým městem Tijuana, je také sídlem amerického námořnictva a pyšní se světově proslulou zoo, safari a mořským akváriem.

Doprava z letiště autobusy každých 15 minut od 5.00 do 0.50 hod.(Flyer Route č.992), zastávky u všech terminálů, po 10 minutách vás dopraví ke stanicím trolejbusů, lodí a Amtraku, po 20 na konečnou i nástupní stanici na Broadwayi u Horton Plaza. Vyplatí se pořízení celodenní, dvoudenní či třídenní jízdenky metropolitního tranzitního systému MTS (5, 9, 12 USD).
Doprava po městě autobusy, trolejbusy, příměstské vlaky.
Hotely v blízkosti letiště (kolem 3 km vzdálenosti): Hilton San Diego Airport, Days Inn-Sea World Airport, Courtyard by Marriot, Motel 6 San Diego Airport, Comfort Inn-Airport Oldtown, Quality Inn-Airport Seaworld Area.

Levné letenky San Diego - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.