Levné letenky San Francisco

Letiště San Francisco (SFO) leží v USA, 22 km jižně od města San Francisco a má 4 terminály. Pro cestu do San Francisca můžete zvolit rychlovlak společnosti Bay Area Rapid Transit, který vás za 30 min zaveze do centra. Na nádraží vlaku se dostanete vláčkem AirTrain z každého terminálu. Autobusy SamTrans jedou do San Francisca a do Palo Alto.

Hotely, které jsou k dispozici poblíž letiště, jsou Holiday Inn San Francisco International Airport North, Hyatt Regency San Francisco Airport, San Francisco Airport Marriott  nebo Sheraton Gateway Airport.

Mezi Prahou a San Franciscem nelétá přímá linka. Pro lety s přestupem můžete využít linek společností Delta, LOT, United Airlines, American Airlines nebo Lufthansa.

Levné letenky San Francisco - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.