Levné letenky Santiago

Letiště Santiago Arturo Merino Benítez (SCL) leží 10 km SZ od Santiaga, hlavního města Chile. Letiště má dva terminály, které leží v té samé budově a jsou propojeny chodbami, schody a výtahy. Autobusy CentroPuerto jedou z letiště na autobusový terminál Los Héroes, který je blízko stanice metra Los Héroes. Tur-Bus jede na autobusové nádraží Alameda a do centra Santiaga. Dopravu minibusy provozují společnosti Tur Transfer a TransVip.

Strávit noc na letišti Santiago můžete v Holiday Inn Santiago - Airport  nebo v Hotel Diego de Almagro Aeropuerto.

Z Prahy do hlavního města Chile Santiaga nelétají přímé spoje. Lety s přestupem do Santiaga vám nabídnou například společnosti Iberia, Delta, British Airways nebo KLM.

Levné letenky Santiago - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.