Levné letenky Sao Paulo

Letiště Sao Paulo Guarulhos (GRU) leží 25 km severovýchodně od města Sao Paulo v Brazílii. Letiště má 2 terminály, které leží v docházkové vzdálenosti. Z letiště odjíždí řada autobusů do centra Sao Paulo a na domácí letiště Congonhas. Kromě toho lezdí mezi letištěm a centem řada minibusů a shuttlů, doba jízdy je 30-50 min.

Na letišti Sao Paulo můžete přespat v São Paulo Airport Marriott Hotel  a Hotel Monaco Residence.

Z Prahy do Sao Paulo nelétají přímé linky. Lety s přestupem nabízí například společnosti British Airways, KLM, Air France nebo Alitalia.

Levné letenky Sao Paulo - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.