Levné letenky Soči

Letiště Soči Adler (AER), má zatím 2 terminály. Vzhledem k nesmírné rozloze města se letiště nachází na území Soči, jihovýchodně od centra (územní celky Adler, Khosta, Central a Lazarevky). Tzv. Velké Soči zahrnuje řadu lázeňských středisek podél přibližně 150 km pobřeží. Doprava v Soči, městě v Krasnodarském kraji mezi pobřežím Černého moře a úpatím Kavkazu, budoucím dějišti ZOH 2014, prochází celkovou modernizací a změnami. Z letiště se dostanete do řady míst Soči autobusy č. 51 (Torgovy center Adler), č. 124 (železniční nádraží Soči) a 135 (Krasna Poljana). Dopravu z letiště na různá místa v Soči a okolí zajišťují i minibusy (maršrutky).

Ubytování nedaleko letiště Soči vám zajistí například Jigawatt Hostel (4 km od letiště Adler), Hotel Magnolia, Hotel Valentin, nebo Radisson SAS Lazurnaya Peak.

Z Prahy do Soči nelétají přímé spoje, let s přestupem nabízí například Aeroflot.
 

Levné letenky Soči - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.