Levné letenky Split

Letiště ve Splitu (SPU) má jeden terminál a leží u pobřeží 25 km JV od Splitu. Dopravu z letiště zajišťují autobusy Plesoprijevoz a odjíždějí ze zastávky Terminal lučke kapetanije kousek od terminálu. Rovněž odtud odjíždějí autobusy společnosti Promet směřující do Splitu.

Asi 3 km od letiště najdete hotelTrogirski dvori  a 5 km od letiště přímo v centru městečka Trogir hotel Concordia, další hotely leží přímo ve Splitu.

Do Splitu se dostanete přímým letem z Prahy se společnostmi ČSA, Click4sky, Smart Wings a Sky Europe.

Levné letenky Split - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.