Levné letenky Stockholm

Letiště Stockholm Arlanda (ARD) je klíčovým letištěm pro přepravu ve Skandinávii i v celé Evropě, protože se z něho létá do 167 destinací. Má 4 terminály, se Stockholmem jej spojují linky autobusů, například Flygbussarna Airport Coaches a vlaků, jako je Arlanda Express. Do Stockholmu se lze dostat z letiště i příměstskými vlaky linek Upplands Lokaltrafik.

Na letiště Stockholm Arlanda přiletíte z Prahy, pokud využijete linek ČSA, Click4sky nebo SAS.

 

Druhým letištěm ve Stockholmu je Bromma (BMA). které představuje alternativu k hlavnímu letišti Stockholm Arlanda. Slouží zejména vnitrostátní přepravě a low-cost společnostem. Spojení se Stockholmem zajišťují autobusy městské hromadné dopravy č. 110 a 152.

 

Letiště Skavsta (NYO) leží 100 km jižně od Stockholmu nedaleko města Nyköping, odkud se také vlakem dostanete do Stockholmu.

Na letišti Stockholm Skavsta přistanete, poletíte –li z Prahy se společností Ryanair.

Levné letenky Stockholm - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.