Levné letenky Taškent

Mezinárodní letiště Taškent – Južnyj (TAS) leží na jižním okraji hlavního města Uzbekistánu, poblíž městského okruhu, 12 km od centra. (Letiště se označuje také jako Vostočnyj – Taškent, toto označení se může objevit i na letenkách.) Cestujícím slouží 2 terminály.
Středoasijský Taškent je dvoumilionové město, křižovatka bývalé tzv. Hedvábné stezky. Doprava z letiště do centra je zajištěna autobusy, ve městě autobusy, metro a tramvaje; železniční spojení se všemi uzbeckými městy a všemi sousedními státy, vyjma Afghánistánu. 

Doporučené ubytování v Taškentu: Hotel Elite (leží 5 km od letiště).

Z Prahy do Taškentu létá přímá linka ČSA. lety s přestupem vám nabídne například Aeroflot, Turkish Airlines nebo Russian Airlines.

 

Levné letenky Taškent - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.