Levné letenky Tbilisi

Letiště Tbilisi Novo Alexejevka (TBS), náležící k hlavnímu městu Gruzie Tbilisi (l mil. obyv.) se nachází 25 km východně od Tbilisi. Letiště má 1 terminál. Z letiště vás do centra Tbilisi dopraví maršrutky, centrální odjezdové a příjezdové stanoviště maršrutek je u stanice metra Didube. Mezi 7:30 a 22:30 jezdí žlutý autobus č. 37 na hlavní nádraží (cena 1 GEL).. Přes parkoviště od letiště dojdete k vlakovému terminálu, odjezdy z letiště: 1.15, 2.45, 4.15, 7.20, 18.50, 22.10 a 23.45 hod. Cesta na hlavní nádraží trvá cca 25 minut a stojí 2 GEL.

Ubytování v blízkosti letiště: Penzion Komfort and Charm (15 km od letiště), hotel Ortačala na autobusovém nádraží, Nika Questhouse, penzion Muradišvili (doprava z letiště 10 EUR), Victoria Hotel, Iliani Hotel, Radisson SAS Iveria Hotel, Britisch-House Hotel.

Z Prahy do Tbilisi létá přímá linka ČSA. Lety s přestupem zajišťují například Aerosvit, Austrian Airlines nebo Turkish Airlines.

Levné letenky Tbilisi - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.