Levné letenky Tchajwan

Letiště Taiwan Taoyuan (TPE) leží na ostrově Tchajwan, asi 40 km JZ od hlavního města Taipei. Letiště má dva terminály propojené bezplatným shuttlem. Dopravy do Taipei je zajištěna autobusy do řady zastávek ve městě včetně centrálního nádraží. Z letiště také odjíždějí autobusy do dalích měst Tchajwanu, například Taoyuanu, Chungli a Taichungu. Mezi letištěm a nádražím Taoyuan také pendluje autobus společnosti Ubus.

Nocleh na letišti Tchaiwan vám zajistí Evergreen Transit Hotel.

Mezi Prahou a Tchajwanem nelétají přímé linky, lety s přestupem na Tchajwan vám nabídnou mezi jinými společnosti Korean Air, Cathay Pacific, Eva Air nebo China Airlines.

Levné letenky Tchajwan - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.