Levné letenky Terst

Letiště Trieste (TRS) leží v Itálii, 33 km severozápadně od Terstu a 110 km východně od Benátek. Od letiště vás autobus č. 10 společnosti ATP zaveze na 5 km vzdálené  nádraží Monfalcone ležící na trati Terst-Benátky. Do Udine a Terstu použijte autobus č. 51. Dálkové autobusy společnosti Terravision jedou do řady míst ve Slovinsku - do Bernardinu, Koperu, Zusterny, Izoly, Lucije, Portorože and Piranu.

Nejbližší ubytování najdete v 5 km vzdáleném Monfalcone - Doge Inn Airport Hotel.

Z Prahy do Terstu neltají přímé spoje, let s přestupem vám nabídne Alitalia nebo Lufthansa.

Levné letenky Terst - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.