Levné letenky Tokio

Letiště Tokyo Narita (NRT) se nachází v Japonsku, 65 km východně od Tokia. letiště má 2 terminály, které propojuje autobusový shuttle. Oba terminály mají své stanice vlaku, takže se do Tokia z letiště dostanete vlakem společnosti Keisei Electric Railway, který vás zaveze jak do centra města, tak na druhé letiště Tokia Haneda. Vlak Narita Express navíc spojuje letiště s dalšími městy v Japonsku. Různé autobusy jezdí mezi letištěm Tokio Narita, Tokio Haneda, a dále centrálním nádražím a hlavními hotely ve městě.

Hotely přímo na letišti Tokio Narita nejsou. Nejbližší možností přenocování jsou ANA Hotel Narita, Hilton Narita, Holiday Inn Tobu Narita nebo Radisson Hotel Narita Airport.

Z Prahy do Tokia se nelétá přímo. Lety s přestupem nabízejí například společnosti Aeroflot, KLM, Air France, Japan Airlines nebo Korean Air.

Levné letenky Tokio - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.