Levné letenky Vancouver

Letiště Vancouver International Airport (YVR) leží 13 km jižně od Vancouveru a má 3 terminály. VTerminál pro vnitrozemské lety je s terminálem pro mezinárodní lety propojen chodbou, k Terminálu Jih jezdí autobusový shuttle. Do Vancouveru se dostente autobusem Airporter, který vás zavete na různá místa ve městě. Autobusy společnosti Translink jedou z Airport Station Bus Terminal do centra Vancouveru a na Vancouver Island.  Do centra Vancouveru jedou rovněž linky autobusů 98 B, 100 a 496

Potřebujete-li přespat v blízkosti letiště ve Vancouveru, je řešením Fairmont Vancouver Airport Hotel , Vancouver Airport Marriott nebo Radisson President Hotel & Suites.

Z Prahy do Vancouveru nelétá žádná přímá linka, lety s přestupem jsou možné například se společnostmi United Airlines, Delta Airlines, Air France, Lufthansa nebo Air Berlin.

Levné letenky Vancouver - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.