Levné letenky Varšava

Letiště  Frederic Chopin Varšava (WAW) leží 10 km JZ od Varšavy a má 3 terminály. Terminály 1 a 2 leží blízko sebe v docházkové vzdálenosti, třetí terminál obsluhuje linka autobusové kyvadlové dopravy. Autobusem se do Varšavy i do dalších měst lze dostat linkami nazvanými Polski Express. Autobusy veřejné dopravy MZA č. 175 and 188 směřují do centra Varšavy, na hlavní nádraží a do Starého města, doba jízdy je okolo 30 min. V noci se z letiště dostanete autobusem č. N32 na hlavní nádraží ve Varšavě. 

Strávit noc  přímo na letišti ve Varšavě můžete v hotelu Falcon Transit, nebo v  bezprostřední blízkosti letiště v pětihvězdičkovém Courtyard by Marriott . Další možnosti jsou Gromada Hotel , Airport Hotel Okęcie a Novotel Hotel .

Spojení Prahy s Varšavou obstarávají přímé lety ČSA a LOT.

Levné letenky Varšava - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.