Levné letenky Vladivostok

Letiště Vladivostok Kneviči (VVO) leží necelých 50 km severovýchodně od Vladivostoku, cílové stanice Transsibiřské magistrály, obchodního přístavu a centrály tichomořské flotily v jihovýchodní Sibiři. Letiště má 2 terminály.Veřejná doprava z letiště autobusem č. 107 na centrální železniční nádraží Artem, nebo minibusy, jedna cesta vás přijde na 55 rublů. Další možností je vlak ze stanice na letišti, Odtud se dostanete dále po celém Vladivostoku tramvajemi a trolejbusy. Z letiště Vladivostok Knevči se dostenete také autobusem č. 601 do města Nachodka, další autobusy jedou do Ussurijska a do Arseněva.

Ubytování na letišti Vladivostok vám zajistí Vladivostok Air Hotel a Venice Hotel.

Z Prahy do Vladivostoku se dostanete pouze lety s přestupem, které nabízí např. Aeroflot, Belavia nebo Vladivostok Air.

 

Levné letenky Vladivostok - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.