Delta Airlines

Domovským letištěm společnosti Delta je Atlanta v USA, dalšími významnými huby jsou Cincinnati, Detroit, Memphis, Minneapolis-St. Paul, New York-JFK, Salt Lake City, Amsterdam a Tokyo-Narita. Na trhu působí Delta od r. 1928, v roce 2004 prošla společnost obdobím řízeného bankrotu, ochrany před věřiteli a následného ozdravění. Delta provozuje více než 400 letadel, zejména typů Boeing, Airbus, McDonell Douglas a dalích typů určených pro regionální tratě. Létá do 567 destinací na celém světě. Delta je členem aliance Sky Team.

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.