Levné letenky Albuquerque

Letiště Albuquerque (ABQ) leží v USA, ve státě Nové Mexiko, asi 6 km jihovýchodně od města Albuquerque. Autobus ABQ Ride jede od letiště přímo do centra Albuquerque. Airport Shuttle a Sunport Shuttle provozují dopravu na předem určená místa. Do Santa Fe vás pak odveze Sandia Shuttle Express.

Na letišti v Albuquerque můžete strávit noc v Wyndham Albuquerque Hotel.

Do Albuquerque nelétá z Prahy Přímá linka. lety s přestupem vám nabídne American Airlines, Delta, United Airlines nebo KLM.

Levné letenky Albuquerque - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.