Levné letenky Amsterdam

Letiště Amsterdam Schiphol leží v Holandsku 14 km od Amsterdamu a patří mezi největší vzdušné přístavy v Evropě. Spojení s centrem města zajišťují vlaky, stanice je přímo v terminálu. Vlak odjíždí každých 15 min na Amsterdam Centraal Station. Do centra Amsterdamu vás rovněž odvezou autobusy 197 a 370, které odjíždějí z nástupiště A7 před příletovou halou 2.

Z Prahy přiletíte na letiště Amsterdam Schiphol do Holandska se společnostmi ČSA a KLM. Lety do Amsterdamu s přestupem nabízí například Lufthansa nebo Austrian Airlines.

Levné letenky Amsterdam - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.