Levné letenky Baku

Letiště Baku Bina (BAK), celým názvem letiště Gejdara Alijeva, leží 25 km východně od Baku, hlavního města Ázerbajdžánu, u města Bina. Cestujícím slouží 2 terminály.  Dvoumilionové Baku leží na pobřeží Kaspického moře na Apšeronském poloostrově. Dopravu z letiště zajišťují autobusy a maršrutky, které vás dopraví ke stanicím spolehlivého místního metra. Baku jako největší přístav Kaspického moře má trajektové spojení do Turkmenistánu a Íránu.

Ubytování – přímo u letiště Holliday Inn Baku Airport Hotel; v samotném Baku potom Metropol Hotel, Riviera Hotel, Sun Rise Hotel Baku, Azcot Hotel, Diplomat Hotel. Austin Hotel.

Z Prahy do Baku nelétá přímá linka. Lety s přestupem zajišťují například Aeroflot, Aerosvit nebo Turskis Airlines.

Levné letenky Baku - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.