Levné letenky Bali

Letiště Denpasar Ngurah Rai Airport Bali (DPS) leží v Indonésii, na ostrově Bali asi 15 km od města Denpasar. Z letiště jezdí autobusy do stanicice Tegal v Denpasaru, možná je i doprava minibusy. Hotely na letišti nejsou, ubytování musíte hledat v samotném Denpasaru.

Z Prahy do Denpasaru na Bali nelétá přímá linka. Lety na Bali s přestupem nabízí například Korean Air, Cathay Pacific nebo Malaysia Airlines.

Levné letenky Bali - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.