Levné letenky Bari

Letiště Aeroporto di Bari "Karol Wojtyla" (BRI) leží asi 8 km severozápadně od města Bari v jižní Itálii. Slouží zejména low cost letům, charterové a vnitrostátní přepravě.

Z letiště do Bari se dostanete autobusem č. 16 společnosti Amtab, do města vás rovněž doveze shuttle autobus společnosti Tempesta, který končí přímo v centru na náměstí Alda Mora. Na letišti nejsou hotely, nejblíž najdete Albergo Palumbo Hotel a Hotel Residence Riviera.

Z Prahy do Bari létá společnost Wizz Air.

 

Levné letenky Bari - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.