Levné letenky Basilej

EuroAirport Basel-Mulhouse-Freiburg (BSL) má jeden terminál rozdělený na francouzskou a švýcarskou část. Letiště Basilej leží na samém francouzsko-švýcarsko-německém trojmezí. Autobusy linek BVB vás zavezou do švýcarského Baselu. Autobusy Metrocars spojují letiště s nádražím St. Louis, odkud se dostanete vlakem do Mulhouse ve Francii. Freiburger Reisedienst provozuje linky autobusu mezi letištěm a Freiburgem v Německu.

Z Prahy se přímo na letiště v Basileji ve Švýcarsku dostanete letem společnosti Swiss. Nepřímé lety s přestupem na letiště Basel-Mulhouse-Freiburg nabízí například Lufthansa nebo KLM.

 

Levné letenky Basilej - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.