Levné letenky Bergen

Letiště Bergen (BGO) leží v Norsku, 20 km jižně od města Bergenu u městečka Flesland. Letiště má jeden terminál. Linky Airport Buses odjíždějí z letiště každých 15 min a jedou do centra města i k hlavním hotelům. Méně často odjíždějí z letiště minibusy k přístavu Flesland Pier, odkud odjíždějí lodě do měst Austevoll, Sunnhordaland, Stord, Haugesund a Stavanger. Autobusy Os Minibuss Service míří do Os, odkud odjíždějí lodě do měst Tysnes, Stord a Kvinnherad.

 

Na letišti najdete nový Clarion Hotel Bergen Airport.

Z Prahy do Bergenu létá low-cost společnost Norwegian Air Shuttle, let s přestupem vám nabídne například KJM, Lufthansa nebo SAS.

Levné letenky Bergen - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.