Levné letenky Berlín

Letiště Berlin Tegel (TXL) leží 8 km SZ od Berlína, hlavního města Německa. Má dva terminály, jeden z nich je vyčleněn pouze pro lety Air Berlin. Po r. 2011 by se veškerý letecký provoz měl přestěhovat na letiště Berlin Schönefeld na JV okraji města, známé také jako Berlin Brandenburg International. Terminály jsou od sebe v docházkové vzdálenosti. Do Berlína se z letiště dostanete autobusem Jet Express Bus,  který jede na Alexanderplatz přes třídu Unter den Linden a hlavní vlakové nádraží. Autobusy č 128, 109 a X9 jedou na různá místa v Berlíně včetně mnoha stanic podzemní dráhy U-Bahn a tramvají S-Bahn

Lety mezi Prahou a Berlínem v Německu zajišuje ČSA. Lety do Berlína s přestupem nabídnou například společnosti Swiss, Lufthansa, Brussels Airlines nebo Malév.

Levné letenky Berlín - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.