Levné letenky Billund

Letiště Billund (BLL) leží v Dánsku, asi 3 km severovýchodně od města Billund. Patří mezi nejvytíženější cargo letiště v Dánsku, jinak slouží zejména low cost aeroliniím, ale létají na něj i klasické letecké společnosti. Nedaleko Billundu leží hlavní turistická atrakce v této oblasti - Legoland.

Z letiště se dostanete do samotného Billundu autobusy veřejné dopravy, další linky z autobusové stanice přímo před terminálem odjíždějí i do okolních měst jako jsou Vejle, AArhus, Skandenborg a další. Potřebujete-li strávit noc v bezprostřední blízkosti letiště Billund, nabízí se vám Hotel Zleep.

Z ČR do Billundu nelétá přímá linka, lety s přestupem vám nabídne například Cimber Air,  KLM nebo Lufthansa.

Levné letenky Billund - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.