Levné letenky Birmingham

Letiště Birmingham (BHX) je páté nějvětší ve Velké Británii, má dva terminály. Leží 13 km východně od Birminghamu.

Autobus č. 900 odjíždí každých 20 min na Digbeth Bus Station v Birminghamu, z letiště také odjíždí řada dálkových autobusů, mimo jiné například spoje firmy Flightlink míří i na londýnská letiště Luton, Gatwick a Stansted. Ze stanice v Terminálu 1 také odjíždí vláček Air-Rail Link, který vás během dvou minut zaveze na železniční nádraží. Odtud je (mino jiné) i přímé spojení s londýnským nádražím Euston. Pokud hledáte ubytování na letišti, přímo u Terminálu 1 leží hotel Novotel.

Z Prahy do Birminghamu létá společnost Ryanair a BMIbaby. Lety s přestupem vám nabídne například Lufthansa, Swiss, Air France nebo KLM.

 

Levné letenky Birmingham - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.