Levné letenky Biškek

Letiště Bishkek – Manas (FRU) má 1 terminál. Leží 25 km severozápadně od Bishkeku (do roku 1991 Frunze), více než miliónového hlavního města Kyrgyzstánu na úpatí pohoří Tian Shan.
Doprava z letiště je dostupná autobusy a maršrutkami, jízda z letiště do města trvá 40 min. Doprava dále po městě autobusy, maršrutkami a trolejbusy. Bishkek je východiskem turistických tras v Kyrgyzstánu, např. k druhému největšímu horskému jezeru světa Ysyk – Kul.

Ubytování v Bishkeku na letišti není, použít můžete  Club Hotel Dostuk (20 km od letiště), Hyatt Regenty nebo Jannat Hotel (oba 35 km od letiště)

Z Prahy do Biškeku nelétá přímá linka. Lety s přestupem nabídne například Aeroflot, Turkish Airlines nebo Russian Airlines.

Levné letenky Biškek - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.