Levné letenky Bombaj

Letiště Bombaj - Mumbai Chhatrapati Shivaji (BOM) leží v Indii, 26 km severně od Bombaje. Letiště má 2 poměrně od sebe vzdálené terminály, mezi kterými jezdí autobus. Domácí terminál leží u města Santa Cruz, terminál pro mezinárodní lety u města Sahar. Z letiště do Bombaje se dostanete vlakem, který odjíždí z Mumbai CST Terminus v blízkosti letiště (dřívější název Victoria Terminus). Z letiště do Bombaje i do dalších měst v okolí jezdí také autobusy. 

Na letišti Bombay můžete využít služeb Leela Kempinski Hotel  (1 km od Terminálu 2), Orchid Ecotel Hotel nebo Midland Hotel Mumbai.

Z Prahy do Bombaje v Indii nelétají přímé linky. Lety s přestupem zajšťují například Air India, British Airways, Turkish Airlines, Austrian Airlines nebo Luifthansa.

Levné letenky Bombaj - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.