Levné letenky Bordeaux

Letiště Bordeaux Mérignac (BOD) je středně veliký vzdušný přístav s 1 terminálem, který počtem přepravených cestujících zaujímá ve Francii sedmé místo. Leží 9 km západně od města Bordeaux, na jihozápadě Francie. Jedinou možností veřejné dopravy z letiště Bordeaux - Mérignac je autobus JETBUS, který jezdí do centra Bordeaux každých 45 minut. Cesta trvá dle dopravní situace 30 až 45 minut. Jednosměrná jízdenka do Bordeaux stojí 7 EUR a zpáteční 12 EUR.

 Hotely v nejbližším okolí letiště v Bordeaux jsou Inter Hotel, Brit Hotel Soretel Mérignac 3*, Hotel Novotel Bordeaux Aeroport, Hotel All Seasons Bordeaux Aeroport, Hotel Ibis Bordeaux Aeroport.                                                                                                                                                                 

Z Prahy do Bordeaux v současnosti nelétá žádná přímá linka. Lety s přestupem do Bordeaux nabízí například ČSA ve skyteamové spolupráci s Air France, Alitalia nebo KLM.

 

Levné letenky Bordeaux - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.