Levné letenky Boston

Letiště Boston Logan International Airport (BOS) leží v USA, 6 km SV od Bostonu a má 4 terminály. Pro dopravu z letiště do centra Bostonu je optimální variantou metro společnosti MBTA, ze stanice na letišti jede linka Blue Line na různá místa v Bostonu. Na stanici metra se dostanete z jednotlivých terminálů autobusovým shuttlem. Pro dopravu do Bostonu můžete použít i autobusy MBTA č. 448, 459 and CT3, které míří na různá místa v Bostonu. K dopravě z letiště můžete využít i Water Transportation Bus Service 66, kterým se dostanete do přístaviště MBTA Airport Station, odkud jedou různé lodě, katamarány a vodní taxi do Bostonu.

Potřebujete-li využít hotelových služeb poblíž letiště, nabízí se Harborside Hyatt Hotel, Embassy Suites Hotel Boston at Logan Airport, Hilton Boston Logan Airport Hotel  nebo Hilton Boston Logan Airport Hotel. Tyto hotely leží přímo na letišti Boston Logan, v blízkosti letiště najdete ještě například Holiday Inn Logan Airport  nebo Hampton Inn Boston Logan Airport.

Z Prahy do Bostonu v USA nelétá přímá linka, lety s přestupem se nabízejí například se společnostmi Swiss, Delta, British Airways nebo KLM.

Levné letenky Boston - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.