Levné letenky Brémy

Letiště City Airport Bremen (BRE) leží v Německu, asi 3,5 km jižně od města Brémy. Letiště slouží zejména low cost a chaterovým letům, zastoupeny jsou ale i klasické aerolinie. Mezi letištěm a Brémami jezdí každých 10 min (v neděli je interval asi 30 min) tramvaj č. 6, cesta trvá přibližně 11 min a jízdenka stojí 2,20 Euro. Pokud potřebujete přespat v blízkosti letiště, je nejlepší volbou Atlantik Airport Hotel.

Z Prahy do Brém nelétají přímé linky. Let s přestupem vám nabídne například Lufthansa.

Levné letenky Brémy - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.