Levné letenky Brindisi

Letiště Brindisi (BDS) leží 3 km severně od města Brindisi v jižní Itálii, společně s letištěm v Bari obsluhuje naprostou většinu cestujících v této části Itálie.

Autobus místní dopravy vás zaveze až do centra Brindisi, cesta trvá okolo 30 min a jízdé stojí 3 Eura. Přímo na letišti se nenachází žádný hotel, ale nedaleko najdete například Rama Hotel Minerva.

Na letiště v Brindisi nelétá z Prahy žádná přímá linka, let s přestupem vám nabídne Alitalia.

Levné letenky Brindisi - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.