Levné letenky Bristol

Letiště Bristol International Airport (BRS) leží u městečka North Somerset nedaleko Bristolu. Je devátým nejrušnějším letištěm v Británii, slouží low cost společnostem i klasickým aeroliniím.

Letiště s Bristolem spojují autobusy nazvané Bristol International Flyer bus servic, které vás zavezou na železniční nádraží Bristol Temple Meads a dále na autobusové nádraží, jedou každých 15 min a cesta trvá asi 30 min. Do Bristolu na stanici Weston-super-Mare vás z letiště zaveze autobus č. 121, jede každou hodinu. V blízkosti leiště můžete nalézt například Plush Hotel Bristol Airport nebo Holiday Inn Bristol Airport.

Z Prahy do Bristolu létá přímá linka low cost společnosti easyJet. Lety s přestupem nabídnou například KLM nebo Air France.

Levné letenky Bristol - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.