Levné letenky Budapest

Letiště Budapest Ferihegy (BUD) má dva terminály a leží 16 km JV od Budapesti, hlavního města Maďarska. Oba spojuje autobusový shuttle. Do Budapesti se dostanete vlaky MAV  z nádraží u terminálu 1 během 30 min. K cestě z letiště můžete použít i Airport Minibus nebo autobus veřejné dopravy mířící do centra Budapesti ke stanici metra Köbánya-Kispest. Od Terminálu 1 navíc jede autobus č.93 do stejného místa Budapesti.

Na letišti Budapest Ferihegy můžete přespat v tříhvězdičkovém Hotel Stacio.

Do Budapesti v Maďarsku se z Prahy dostenete přímou linkou společností ČSA nebo Malév. Lety s přestupem do Budapesti nabízejí například Austrian Airlines nebo Swiss.

Levné letenky Budapest - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.