Levné letenky Bukurešť

Letiště Bukurešť Otopeni Henri Coanda (OTP) se nachází asi 20 km severně od hlavního města Rumunska Bukurešti. Expresní autobus č. 783 vás odveze do centra města během asi 1 hodiny, frekvence spoje je přibližně každých 15 min. Stanice je hned před terminálem. Vlak Henri Coanda Express jede z letiště na Gara de Nord. K nádraží vás od terminálu odveze autobus.

Na letišti Bukurešť Otopeni nejsou hotely, hotelovými shuttly jsou však dostupné například Phoenicia Grand HotelGolden Tulip Hotels nebo Howard Johnson Grand Plaza.

Z Prahy do Bukurešti Otopeni létá přímá linka ČSA. Let s přestupem vám nabídne například Malév, Lufthansa nebo Austrian Airlines.

 

Bukurešť má i druhé mezinárodní letiště Baneasa, které slouží zejména low cost a charterovým letům. Letiště Baneasa leží asi 8 km severně od Bukurešti a je dostupné autobusy č. 131, 335 a letištním expresním autobusem č. 783. Použít můžete i tramvaj č. 5.

 

 

 

Levné letenky Bukurešť - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.