Levné letenky Burgas

Letiště Burgas (BOJ) ležící v jižní části pobřeží Bulharska slouží zejména pro prázdninový charterový provoz a low-cost aerolinie. Letiště se nalézá 10 km severně od Burgasu u obce Sarafovo. Do Burgasu se dostanete autobusem č.15, který zajíždí na autobusové nádraží Avtogara Jug. Další možností jsou autobusy některé z českých cestovních kanceláří, které míří z letiště spíše než do Burgasu rovnou do různých černomořských letovisek.

Spojení přímými lety Prahy s Burgasem v Bulharsku zajišťuje společnost Smart Wings  a Wizz Air.

Levné letenky Burgas - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.